Ücretler

220TL Aylık

Aikido

Yetişkin / Genç / Çocuk

220TL Aylık

Ninjutsu

Yetişkin

220TL Aylık

BJJ

Yetişkin

200TL Aylık

Yoga

Yetişkin

150TL Aylık

Tai-Chi

Yetişkin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretsiz bir deneme dersine katılabilirmiyim?

  Tüm gruplar için ilk dersimiz ücretsizdir.

 • İlk derse nasıl gelmeliyim?

  Geldiğiniz branşın özel kıyafetlerini edinene kadar, rahat edebileceğiniz bol ve uzun eşofmanlar yeterli olacaktır.

 • Yeni başlayanlar için özel gruplarınız var mı?

  Tüm gruplarımız yeni başlayanlara da açıktır. Branşlarımızın tümü yeni başlayan ve eskiler karma olarak çalışmaktadır. Sizinle birlikte yeni başlayanlar da olacaktır. Eğitimler öğrencilerin durumlarına göre ayarlanmaktadır.

 • Daha önce hiç spor yapmadım gerekli fiziksel koşulları sağlayabilir miyim?

  Katsu'daki tüm branşları herkes yapabilir. Katsu'da genel olarak müsabaka sporcusu yetiştirilmediği için, üyelerimizin kaslı-kassız, zayıf-kilolu, genç-yaşlı, bayan-erkek olması önemli değildir. Herkes için kendi fizyolojik ve psikolojik gelişimi bireysel olarak önemlidir. İyi teknik yapabilmek için önemli olan kuvvet, reaksiyon, zamanlama ve esneklik de zaten ilgili sanatı çalışırken gelişmektedir. Eğitmenler de bu süre içerisinde gelen kişilerin sakatlanmadan vücutlarını ve tekniklerini geliştirmelerine yardımcı olurlar.

 • Ne kadar sürede ilerleyebilirim?

  İlk dersten itibaren fiziksel ve zihinsel faydalarını görmeye başlayacaksınız. Fakat, Katsu'da çalışılan tüm disiplin sanatları için ortak olan, eğitimin bir ömür boyu sürmesidir. Kişi ayırdığı vakit ve yaptığı çalışmalar doğrultusunda sanatta ilerleyecektir. Bir fiziki aktivite olarak ele aldığımızda ise 6 aydan sonra kalıcı fiziksel faydalarını görebilirsiniz. Kuşak alınan branşlarda ise eğitmenlerimiz kendi okullarının kuşak imtihanlarını yapmaya yetkilidir ve uygun gördükleri sıklıkta bu sınavları yapmaktadırlar.